Billboardy nie robią już na tobie wrażenia? Zdecyduj się na znakomite rozwiązanie, jakim jest ekran LED

Zauważyłeś, że billboardy nie dają już oczekiwanych efektów? Ludziom opatrzyły się plakaty, jakie można zobaczyć praktycznie na okrągło. Najgorsze są te częściowo pozrywane, które wiszą przez kilka tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co w ogóle nie mamy chęci skorzystać z usług czy zakupić produkty określonej firmy. W takim przypadku dobrze jest zdecydować się na ekran led, który stanowi doskonałą opcję.

duży ekran LED

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Ich najważniejszą zaletą w porównaniu do billboardów jest możliwość pokazywania animacji. Nie musi to być jedynie statyczny obraz, a treści połączone z animacją, które dużo lepiej skupiają spojrzenia oraz powodują większe zaciekawienie klientów. Szczególnie, gdy stoją na światłach i czekają, aż będą mogli jechać – wtedy mają chwilkę czasu, by rozejrzeć się dokoła oraz trafić na reklamy, które wzbudzą ich zainteresowanie (warto zobaczyć).

Jeżeli reklama będzie dobrze zaprojektowana, być może nabiorą chęci, aby znaleźć więcej informacji na jej temat. Lecz ekrany LED nie występują wyłącznie przy drogach. Można ją spotkać także w innych miejscach – np. na targach lub imprezach masowych, kiedy pomiędzy występami również mogą być emitowane reklamy.

Co więcej ekran LED działa bez względu na pogodę. Niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, sprzęty te znakomicie realizują swoje funkcje. Są wytrzymałe na nieprzyjazne warunki pogodowe, jednakże można je dodatkowo ochronić. Ekrany na ogół wyświetlają reklamy przez kilkanaście godzin dziennie – od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczorem. Jakość obrazów na nich wyświetlanych jest bardzo wysoka, co jest bezapelacyjnym i następnym atutem tego rozwiązania.

informacyjne ekrany LED

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co istotne, firmy zajmujące się wynajmem powierzchni na ekranach LED-owych niejednokrotnie proponują także możliwość wykonania projektu reklamy, jak więcej. To świetna oferta, gdyż klienci mogą liczyć przez to na korzystne propozycje cenowe. Najlepiej jest wynajmować ekrany, jakie ustawione są przy ruchliwych ulicach bądź są umiejscowione w centrum miasta, gdyż najwięcej osób może je tam zauważyć.
Jeśli już wiesz, dlaczego warto jest wybrać powyższe rozwiązanie, powinieneś wyszukać odpowiednią firmę i cieszyć się efektami, które niewątpliwie pojawią się w niedługim czasie.