Nowoczesny dron 3DR SOLO – sprawne nagrywanie z powietrza

Nowoczesny dron 3DR SOLO to mocna innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o idealnej jakości z unikalnej perspektywy. Dzięki współczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził znaczne zaciekawienie wśród wielu ludzi.

Zdjęcie z drona

Autor: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, twórcze rozwiązania, dwa ogromnie szybkie komputery, i także w wolne porty poświęcone do rozbudowy. Obsługa drona jest niesłychanie prosta, bo posiada on dużo automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skupić się na konkretnych celach i zadaniach, bez zbędnego decentralizowania uwagi.

Ten dzisiejszy dron umożliwia filmowanie z powietrza prześlicznych obrazów, jakie wspaniale będą prezentować się na wysokim ekranie. Możemy z prostotą dopasować go do swoich potrzeb oraz radować się jego nowoczesnością i funkcjonalnością- .

Do drona dołączono prosty w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia bezproblemowe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to pozwala bez trudności kierować dronem, nagrywać filmy oraz robić unikatowe zdjęcia – bez większego wysiłku. Ponadto kontroler został wyposażony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może bezpiecznie zatrzymać drona w powietrzu (przy pomocy przycisku pauzy) i nie obawiać się jego upadku.

Dron SOLO posiada także świetne zasilanie, może fruwać bez przerwy do 25 minut. System perfekcyjnie monitoruje zużycie baterii, dlatego zdołamy spokojnie obserwować kiedy wypada przerwać lot oraz sprowadzić drona z powrotem na ziemię-

Prócz wybitnej technologii i dzisiejszych rozwiązań, dron SOLOdron (usługi dronami)zentuje się fenomenalnie też pod względem wizualnym. Elegancki, stylowy i nowoczesny – zdecydowanie jego design jest następną zaletą tego sprzętu. Jeżeli więc poszukujesz najlepszego drona na rynku, to zdołasz być pewien, iż quadrocopter 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie możesz nabyć tego nowomodnego drona. Zachęcamy również do dokładniejszego zapoznania się z jego wszystkimi parametrami.