W jaki sposób odnaleźć sprawdzonego dewelopera?

Stawiając na kupno nowiuteńkiego mieszkania, trzeba przed wszystkim dobrze wybrać dewelopera.
Warto sprawdzić, jak inwestor realizuje postanowienia nowej deweloperskiej ustawy, czy dopomaga klientom z formalnościami powiązanymi z kredytowaniem i co jest w stanie zaoferować poza samym mieszkaniem.

Od wyboru domu do odbioru kluczy wiedzie nieraz długa droga, dlatego powinniśmy po pierwsze uzbroić się w wytrwałość, a po drugie cierpliwie przeanalizować propozycje deweloperów. Najlepiej będzie zapytać, co wymarzone mieszkanie wliczone ma w cenę, a za co będzie trzeba dopłacić, zlecając prace ekipie budowlanej.
Windows 7

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Lampy w stylu glamour, czarne

Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting

Podczas sprawdzania dewelopera, należy wziąć pod uwagę jeszcze inne kwestie: pierwsza z nich tyczy się tego, jak dopomaga on swym klientom w ich staraniach o kredyt hipoteczny. Druga zaś tyczy się wyboru dewelopera, który dba o swojego lokatora nie tylko przed zakupem, ale także po nim. Zakup mieszkania to duży wydatek, jaki w większości wypadków finansuje kredyt wzięty na 20 lat.

Czy masz chęć przeczytać dodatkowe teksty? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie (http://key-ces.com/engineering-uslugi-inzynierskie/) inne informacje dotyczące tej sprawy – link jest tutaj.

Dobrze też zwracać uwagę na to, jak inwestor spełnia postanowienia ustawy deweloperskiej. Jej głównym celem jest podwyższenie bezpieczeństwa finansowego osób kupujących mieszkania.

Poświęć chwilę i sprawdź tutaj (http://www.north.pl/piloty-uniwersalne,g1353352.html) analogiczne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaciekawią, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Zanim ustawa deweloperska weszła w życie, poniektórzy inwestorzy spełniali jej założenia, aby zdobyć zaufanie klientów i zyskać tytuł kompetentnej firmy. Dzisiaj owe założenia są standardem, który dyktuje litera prawa, stąd deweloperzy szukają innych atutów, aby wyróżnić się na rynku nieruchomości.

Jednymi z nich mogą być dla przykładu programy rabatowe i system pieczy posprzedażowej. Sprawdzonym deweloperem jest np. Archicom Wrocław opinie o owej firmie odnajdziemy w necie.