W jaki sposób odnaleźć sprawdzonego dewelopera?

Stawiając na kupno nowiuteńkiego mieszkania, trzeba przed wszystkim dobrze wybrać dewelopera.
Warto sprawdzić, jak inwestor realizuje postanowienia nowej deweloperskiej ustawy, czy dopomaga klientom z formalnościami powiązanymi z kredytowaniem i co jest w stanie zaoferować poza samym mieszkaniem.

Od wyboru domu do odbioru kluczy wiedzie nieraz długa droga, dlatego powinniśmy po pierwsze uzbroić się w wytrwałość, a po drugie cierpliwie przeanalizować propozycje deweloperów. Najlepiej będzie zapytać, co wymarzone mieszkanie wliczone ma w cenę, a za co będzie trzeba dopłacić, zlecając prace ekipie budowlanej.
Windows 7

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Lampy w stylu glamour, czarne

Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Podczas sprawdzania dewelopera, należy wziąć pod uwagę jeszcze inne kwestie: pierwsza z nich tyczy się tego, jak dopomaga on swym klientom w ich staraniach o kredyt hipoteczny. Druga zaś tyczy się wyboru dewelopera, który dba o swojego lokatora nie tylko przed zakupem, ale także po nim. Zakup mieszkania to duży wydatek, jaki w większości wypadków finansuje kredyt wzięty na 20 lat. Dobrze też zwracać uwagę na to, jak inwestor spełnia postanowienia ustawy deweloperskiej. Jej głównym celem jest podwyższenie bezpieczeństwa finansowego osób kupujących mieszkania. Zanim ustawa deweloperska weszła w życie, poniektórzy inwestorzy spełniali jej założenia, aby zdobyć zaufanie klientów i zyskać tytuł kompetentnej firmy. Dzisiaj owe założenia są standardem, który dyktuje litera prawa, stąd deweloperzy szukają innych atutów, aby wyróżnić się na rynku nieruchomości.

Jednymi z nich mogą być dla przykładu programy rabatowe i system pieczy posprzedażowej. Sprawdzonym deweloperem jest np. Archicom Wrocław opinie o owej firmie odnajdziemy w necie.