Akcesoria dla telefonu komórkowego

Sklep internetowy poleca w niskich cenach akcesoria dla telefonu komórkowego. W tym miesiącu w szczególności poleca się gumy na telefon jak i folię na telefon. Guma na telefon jest znakomicie do niego dopasowana. Wykonana została z wysokiej klasy elastycznego poliuretanu. Materiał, z którego stworzony jest futerał, ma domieszkę, która ma właściwości antybakteryjne, co jest bardzo istotne w codziennym życiu, bo telefon leży w różnorodnych miejscach i potem zostaje przykładany do twarzy nawet kilkanaście razy dziennie.

telefony

Autor: Luca Viscardi
Źródło: http://www.flickr.com
Wysoka trwałość tegoż tworzywa pozwala na odpowiednią ochronę komórki i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest niezwykle trwała na uderzenia, . Etui przyjmuje energię uderzenia podczas upadku. Futerał jest specjalnie wyprofilowany tam gdzie ma przyciski by można je było obsługiwać, gdy komórka jest w etui. Guma zapewnia prosty dostęp do gniazd, przycisków, głośników, kamery, lampy bez konieczności zdejmowania etui. Guma na telefon Chroni telefon przed porysowaniem, ale też przed działaniem warunków atmosferycznych oraz promieniowaniem UV.

Gumy na telefon posiadają różnorakie barwy oraz grafiki. Interesujące grafiki sprawią, że telefon nie tylko będzie wspaniale zabezpieczony, ale będzie także przykuwał wzrok. Etui ma 12 miesięczną gwarancję. Guma jest doskonale doczepiona do :telefonu komórkowego, nie jest zbyt luźna, nie zsuwa się, a co więcej posiada wystający rant wokół wyświetlacza, który chroni ekran telefonu. Oryginalne etui, nie tylko znakomicie ochroni komórkę, ale też odświeży jego wygląd.

Bez zwlekania zobacz na stronie (https://firetms.com/pl/blog/usprawnienia-dla-zlecen-transportowych/) analogiczne posty. Tam też zobaczysz coś pasjonującego, ponieważ przedstawia ona pokrewną problematykę.

olia na komórkę wykonana została z poliwęglanu.

Chroni wyświetlacz przed porysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz uderzeniem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków i smug. Wyświetlacz reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę doskonale przylega, a po odklejeniu nie pozostawia żadnego śladu. Folia maskuje również już istniejące rysy na ekranie. Folia jest w 100% przezroczysta – obraz nie zmienia ostrości i koloru. Główne plusy folii to: idealna ochrona; niezwykła wytrzymałość na zadrapania nawet ekstremalnie ostrymi przedmiotami; wygodny dotyk i bardzo prosty montaż i demontaż. Do folii dołączony jest zestaw czyszczący, potrzebny przy montażu. Istnieje również tutorial nakładania folii w języku polskim.