Bezpieczne palenie

Papierosy są coraz droższe, etykietki pouczające na paczkach coraz dosadniejsze.

Maleje przestrzeń, w której nałogowcy mogą puszczać dymek. Kolejne badania wyciągają straszne konsekwencje papierosów na zdrowie (zobacz bliznasil opinie) jednostki. Zwykłe fajki silnie usidlają. A jeszcze u palacza pojawia się odruch posiadania czegoś w dłoni podczas pogawędek, pracy. Wiele osób twierdzi, że papieros ich uspokaja – mimo że analizy medyczne wskazują na coś całkowicie innego. To idealny termin, by przerzucić się na papierosy elektroniczne.

palenie

Autor: Crysco Photography
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce nie są jeszcze mocno modne. Osoby nowoczesnym papierosem w dłoni, puszczające z buzi miły dla powonienia dymek spotykane są w tylko wybranych miejscach. Wielu badaczy stwierdza jednak, że wobec coraz bardziej opresyjnego klimatu dla miłośników nikotyny elektroniczny papieros znajdzie uznanie społeczeństwa. Bądź pionierem nowej, zdrowej mody!

Elektroniczne papierosy są dopuszczane do użytku w kawiarniach i pubach. Dzieje się tak dlatego, że nie emitują szkodliwych związków smolistych, a jedynie parę wodną. Duża część użytkowników dodaje odpowiednie wonne olejki, dające miłe zapachy. W ”szlugach” XXI wieku można regulować poziom stężenia nikotyny. To sprawia, że elektroniczny papieros pomaga zauważalnie przy rezygnowaniu z uzależnienia lepiej nawet, niż plastry.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

Zwykłe, niezdrowe papierosy można kupić generalnie wszędzie. Elektroniczne papierosy są trudniej dostępne. Dlatego też rekomenduję wejście do internetu i odszukanie właściwego sklepu. Trzeba umieścić w wyszukiwarce zdanie „e-papieros sklep”, by dostać zadowalającą liczbę propozycji. Przypominam, że oprócz samego gadżetu konieczny będzie zakup wkładów. Generalny asumpt sprawienia sobie modnego papierosa i palenia go z pewnością nie okaże się większy, niż suma, jaką trzeba oddać na niezdrową eksploatację klasycznych papierosów. Elektroniczne papierosy spowodują, że staniesz się wolny – najpierw od restrykcyjnych zakazów, a w końcu nawet od nałogu. Nie czekaj.