Dlaczego warto skorzystać z programów CRM?

Jako broker ubezpieczeniowy często marzyłam o rozwiązaniu, które pomogłoby mi zarządzać moją pracą. Zawsze próbuję utrzymać porządek i być zorganizowaną. Jednak masa papierów w segregatorach, kilka narzędzi do obsługi wcale mi pracy nie ułatwia. Czasami jest wręcz odwrotnie, ile ja się musiałam naszukać, aby odnaleźć wzór umowy. Nieraz mnie to rozgniewało.

NetSoft24.pl

Źródło: http://netsoft24.pl

Testowałam różne rozwiązania. Pewnego razu stwierdziłam, że w erze informatyzacji powinien istnieć oprogramowanie wbudowane dla brokera ubezpieczeniowego – (więcej tutaj). Nie myliłam się, takie narzędzie istnieje.

Od tej pory zajmowanie się obsługą klientów, dokumentami , a także przeróżnymi rozliczeniami jest dużo prostsze i szybsze. Co ważniejsze, teraz tak łatwo nie zapomnę o czymś w pracy, ponieważ CRM dla brookera (zobacz crm dla brokera) ma funkcję przypominania.

Obecnie zrobienie klarownej bazy danych to dla mnie nie kłopot. Na całe szczęście nie nie mam potrzeby już szukać wzorów dokumentów ubezpieczeniowych – program wygeneruje je za mnie. Dodatkową zaletą tego programu jest to, iż jest kompatybilne z innymi narzędziami w naszej firmie oraz można je zmodyfikować zgodnie z potrzebami danej firmy.

W jaki sposób odnalazłam wyżej omawiane rozwiązanie? Wpisałam w pasku wyszukiwarki sformułowanie „CRM Wrocław” i przeanalizowałam wyniki, po czym znalazłam najdogodniejszą wg mnie. Jestem niezwykle zadowolona.