Specjalistyczne kręcenie z perspektywy lotu ptaka.

Zdjęcia i filmy wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Świat oglądany z góry pokazuje nam ogrom kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, architektura, miasta, wielkie budowle i konstrukcje, a także różnorodne imprezy, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i kreują magię konotacji

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA ( firmę Magic Eye) przy użyciu fachowego sprzętu latającego. Jesteśmy młodą, twórczą grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepszych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących idei, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów w kolejnych realizacjach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Kontrahenta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom proponujemy specjalistyczną, elastyczną obsługę, doradztwo techniczne – na najwyższym poziomie. Zapewniamy najlepszą jakość materiału video kamerowanego z powietrza. Nasza firma posiada licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania zdjęć i filmów z lotu ptaka należy zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez podmiot.

wideofilmowanie kraków tworzymy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę albo aparat na wysokość do prawie pół km. Za pomocą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy płynny obraz w jakości full HD i zdjęcia w 24MPX rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i pokazywany na ekranie.

Takim sposobem możemy w pełni kontrolować zawartość kadru. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zadanie. Tworząc nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowocześniejsze nowinki techniki, dzięki czemu nasza oferta jest coraz bogatsza.