Gustowne dodatki do urządzeń Apple

Obudowa do Apple jest świetnie skonstruowana. Zdecydowanie ma się odczucie, iż jest to wyrób naczelnej kategorii. Zewnętrzna część jest skonstruowana z bardzo solidnej jakości skóry, miłej w dotyku, z aksamitną fakturą. W środku, obudowa wyściełana jest subtelną mikrofibrą. Obudowa jest perfekcyjnie przystosowana do iPhona i nie ma możliwości, by telefon wysunął się z niej.

etiu na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Obudowa do apple łagodnie wystaje ponad krawędź iPhona. Zabezpiecza to wyświetlacz i bezproblemowo wolno iPhona położyć na stoliku ekranem do dołu. Guziki zamykania i głośności są skryte pod skórą. Wyżłobienia w obudowie są na wyłącznik wyciszania, oraz aparat, także głośnik (zobacz również subwoofery wrocław) i mikrofon. Obudowa do Apple sporządzona z polikarbonu, dedykowana dla Iphone 5/5S z motywem czaszki zezwala na kompletną ochronę iPhona przed pyłem, poplamieniami i rysami, przy zachowaniu estetyki Apple. Diamentowe elementy nadają szyku i tworzą nietypową ozdobę smartfona – np.: .

Obudowa do Apple ma atłasowe wykończenie, amortyzuje uderzenia, również upadki. Ma przydatny dostęp do styków przyrządu. Stylowa obudowa do Apple stanowi ponadczasowe rozwiązanie dla eksploatatorów smartfona Apple. Obudowa do Apple iPhone 5c pod każdym względem pasuje do sprzętu, pomagając ochraniać je przed uszkodzeniem i nieładnymi zadraśnięciami. Modny design łączy się tu z ergonomicznością, gwarantując Smartfonowi nie tylko solenną osłonę, ale też dodając mu uroku.

W sklepach można odkryć dużo rozmaitego gatunku osłonek na telefon. Silikonowe, ze skóry, materiałowe, czarne, kolorowe i w kwiatki, jest w czym wybierać. Kłopot polega na tym, by wybrać to odpowiednie. Oczywiście w większości sytuacji to kwestia upodobania. Liczą się indywidualne upodobania i wymogi, powinno się jednakże zaznajomić się z ich gatunkami.

Przenośne źródło zasilania PowerBank 1700 Black

Autor: Maxell
Źródło: Maxell

Zanim dokonamy zakupu, winniśmy dowiedzieć się, czy osłonka na telefon jest w odpowiednim formacie. Najpewniejszym rozwiązaniem jest znalezienie oryginalnego, jednakże nie wszyscy wytwórcy proponują tego typu dodatki. Najlepszy sposób, żeby kupić stosowną osłonkę na telefon, to mieć telefon ze sobą podczas kupna.