Następny przebój od firmy Samsung czyli czym ten właśnie producent chce zaskoczyć klientów w modelu Galaxy S7.

Samsung już dawno przyzwyczaił swoich klientów, że smartfony z serii S to rynkowe hity. Doskonałe zestawienie parametrów i jakość wykonania, potężne podzespoły i naprawdę duża wydajność powodują, że każda z następnych odsłon będzie się cieszyć ogromną popularnością. Starsze wersje Samsunga w dalszym ciągu są chętnie kupowane, szczególnie że proponują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.


Nie inaczej sprawa wygląda przy ostatniej nowości, czyli serii Galaxy S7. Smartfony z tej rodziny pretendują do najwyższej półki takich urządzeń, i przeglądając na parametry oraz możliwości rzeczywiście tak jest. Już po pierwszym spojrzeniu na smartfon można zauważyć, że jest to bardzo dobry jakościowo sprzęt. S7 jest bardzo podobny do swojego starszego brata, tu Samsung nie zamierza robić żadnych rewolucji, a woli stawiać na pewne, sprawdzone

używany smartfon

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

pomysły. Każdy, kto ma jakąkolwiek orientację w smartfonach momentalnie będzie wiedział, że będzie to dzieło właśnie tego producenta. Do produkcji ekranu wykorzystane zostało niezwykle mocne szło typu Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed zarysowaniami, lecz również świetny jakościowo obraz. Obudowa została wykonana z bardzo dobrych materiałów, a niewielkie zaokrąglenie tylnej części sprawia, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Poza tym cechuje dużym poziomem odporności na kurz i wodę, zgodnie z parametrami Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty wytrzyma nawet trzydzieści minut na głębokości do półtora metra – ciekawe oferty.

Środek smartfona prezentuje się równie dobrze, jak jego zewnętrzna obudowa. A tu także nie ma żadnego kompromisu, o czym świadczy 8-rdzeniowy procesor i układ graficzny z 12 rdzeniami. Te części wspomagane są przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz 16 do 32 GB na dane, i parametry tego typu na dużo mogą pozwolić. Smarfton rzecz jasna funkcjonuje niesamowicie szybko i bez żadnych zacięć, także wymagające naprawdę dużo gry nie będą stanowić dla niego większych problemów. Urządzenie to posiada duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.

Rzecz jasna wyposażone zostało w bardzo szybki internet LTE, a poza tym w kartę bezprzewodową oraz Bluetooth (glosnik wolnostojacy bluetooth) 4.2 LE. Posiada także czytnik linii papilarnych i dwa aparaty fotograficzne, na przedniej i tylnej ściance. Aparat podstawowy posiada matrycę 12 megapikseli, a jakość wykonywanych przy jego pomocy zdjęć naprawdę będzie dobra. Oczywiście taki właśnie Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien pracować pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i właśnie tak w tym przypadku będzie. Telefonem steruje bowiem Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową przy Samsungach nakładką TouchWiz UI – więcej.