Notebooki Asusa – dlaczego cieszą się popularnością pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Poszukując dobrego a jednocześnie taniego laptopa wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od dawna cieszy się dużą popularnością, a jego urządzenia doskonale będą się sprawdzać zarówno w przeznaczeniu biznesowym jak i domowym.

Świetne recenzje przykładowo zbiera seria K52, składająca się z kilkunastu modeli różniących się konfiguracją i ceną. Przykładowo asus k52f nie posiada niezależnej grafiki, przez co najmniej kosztuje ze wszystkich – zastanawiałam się nad asusem k52f. Lecz całościowa konfiguracja jest całkiem dobra, więc w zastosowaniach biurowych to urządzenie doskonale da sobie radę. Niedużo droższy, lecz mający już w sobie dość mocną grafikę jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.
figurki 3D

Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo więcej oferują notebooki asus k52n, dedykowane dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do rozrywki jak i pracy. Laptop ten wyposażony został w dość mocną grafikę a także świetne głośniki Altec Lansing, dzięki czemu chętnie jest wybierany przez klientów szukających w pełni multimedialnego urządzenia. Do tego rzecz jasna w komplecie jest 15-calowy, błyszczący ekran, dający doskonałe odzwierciedlenie kolorów.

Zapaleni gracze z pewnością powinni też docenić laptop z wyższej serii, czyli asus k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą pamięcią W zależności od odmiany posiadać ona może nawet 2G pamięci, co będzie pozwalać na wygodne granie bardziej nawet zaawansowane produkcje.