Smartphon Microsoft Lumia 640 – sprawdź czym się wyróżnia To warto wiedzieć!

Biznes mobilny rośnie od kilku lat w niesłychanym tempie. Portale zajmujące się technologią co jakiś czas dostarczają nam świeżych informacji o pojawiających się nowych gadżetach. Jak co roku na giełdzie branży mobile w Barcelonie prezentowane są najświeższe dzieła prawie wszystkich najważniejszych gigantów technologicznych.

Wielcy gracze rynku mobile

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

prześcigają się w przysłowiowym mobilnym wyścigu zbrojeń na coraz to lepsze parametry i możliwości ich najważniejszych telefonów. Nam, a więc odbiorcom należy się tylko cieszy z niezwykle dużych możliwości wyboru, dzięki którym możemy przebierać pośród ogromnej ilości aparatów dostępnych na rynku.
Obecnie na rynku najważniejsze są właściwie trzy duże platformy mobilne – Android, iOS a także Windows Mobile. Każde z tych środowisk różni się od siebie w kilku podstawowych kwestiach. Android to przede wszystkim wielki wybór spośród ogromnej ilości smartfonów różnych firm. iOS następnie, to chyba najbardziej zamknięty oraz odporny na modyfikacje system. Telefony z Windows Mobile wydają się na tym polu odpowiednim wyborem, gdy rozważymy stosunek ceny do jakości. Jeżeli zamierzamy kupno porządnego, szybkiego a przy tym budżetowego smartfona zalecamy wziąć pod rozwagę telefon Microsoft Lumia 640. Smartfon ten to nieduże, zgrabne urządzenie z 5-calowym wyświetlaczem (odrobinę większym niż te znane z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL wykonana jest z lekkiego, solidnego tworzywa sztucznego a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: Sklep internetowy etuo.pl), jaka ma zapewnić trwałość i odporność na zniszczenia. Warto dodać, iż pomimo 5-calowego ekranu, telefon ten można całkiem łatwo obsługiwać za pomocą jednej ręki.

Kolejnym atutem smartfonu Lumia 640 jest z całą pewnością wymienna bateria o wielkości 2500 mAh wraz z slotem na kartę pamięci. Biorąc pod uwagę niezbyt dużą ilość pamięci wewnętrznej (tylko 8gb, z jakich aż 2gb są przeznaczone na przeinstalowane programy), możliwość rozbudowy pamięci poprzez dodanie kart microSD może okazać się wielce ważna. Gdy mamy ochotę aby wyróżnić z tłumu albo cenimy sobie personalizację naszych smartfonów, można rozejrzeć się za interesującymi osłonami do telefonów. Całe szczęście, że w tym przypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=247&device_model[0]=260) daje nam możliwość jej wymiany na inne dostępne na rynku. Dzięki takiej możliwości jesteśmy w stanie swobodnie wybierać spośród ogromnej ilości ciekawych etui.