Tablet nowej technologii – Apple iPad Mini

Jeśli chodzi o rynek, jaki najszybciej się rozwija to pewnie w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co się wydarzyło w ostatnich kilku latach można nazwać jako prawdziwy „boom”. Tablet ten to jeden z najnowocześniejszych tabletów, które są sprzedawane na rynku. Więcej pod tym linkiem.

Ipad Apple

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chodzi o rynek, jaki najszybciej się rozwija to pewnie w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co się wydarzyło w ostatnich kilku latach można nazwać jako prawdziwy „boom”. Tablet ten to jeden z najnowocześniejszych tabletów, które są sprzedawane na rynku. Więcej pod tym linkiem.

W kompaktowej obudowie zamknięto 10 calowy ekran, który dzięki dużej rozdzielczości umożliwia uzyskanie niezwykle ostrego obrazu, doskonałego np. do oglądania clipów w wysokiej rozdzielczości. Sam ekran jest jedną z wielu kwestii, które rozstrzygają o walorach omawianego sprzętu – poza tym warto podkreślić, że silny procesor (dwurdzeniowy Intel Atom 1.6) i wystarczająco dużo pamięci RAM (1 gb)

i-sklep

powoduje, że Samsung nie ma najmniejszych kłopotów z przeglądaniem internetu czy korzystaniem z bardziej zasobożernych aplikacji. Dzięki znacznej pamięci wewnętrznej (16 gb) można zmieścić w tym urządzeniu dużo albumów ze zdjęciami lub muzyką, poza tym dzięki łączności wi-fi czy 3G można cieszyć się ciągłym połączeniem z internetem.

Apple ipad Mini jest zdecydowanie interesującą opcją zarówno dla internautów, które wiele wymagają od techniki, jak i zwykłych użytkowników, którzy poza surfowaniem w internecie czasami pragną robić ładne zdjęcia z wczasów. Takie tablety nadają się świetnie do celów wakacyjnych, ponieważ ich lekkość i mobilność dobrze się nadaje, kiedy nie zabiera się ze sobą laptopa. A oprócz tego można za jego pomocą wykonać przepiękny portret lub uwiecznić fascynujące zjawisko. Tak naprawdę, rewolucja zaczęła się od kiedy powstał Internet.

To on wszystko zmienił nie pozostawiając żadnych wątpliwości, kto będzie rządził w przyszłości. Tak naprawdę, początki nie były jakieś łatwe i bezproblemowe, był nawet taki czas, gdy przepowiadano globalnej sieci upadek, ale jak się okazało były to tylko, niepodparte faktami głupoty. Aktualnie życie bez Internetu jest jak istnienie bez powietrza. Może to zbyt duża przesada, ale popatrzmy jak przez ostatnie lata uzależniliśmy się od wyszukiwarki, w której wszystko możemy znaleźć, od robienia zakupów w sieci, do podtrzymywania kontaktów, które gwarantują nam tak zwane social media.

Tak innowacyjny i dość drogi sprzęt najlepiej kupić w takim miejscu, gdzie można zobaczyć go na własne oczy i przetestować (nie bez znaczenia jest również stuprocentowa oryginalność takiego tabletu) – kiedy mieszkamy w stolicy, możemy wrzucić w wyszukiwarkę hasło sklep komputerowy Warszawa (rekomenduję), po czym udać się do najbliższego punktu, by samemu sprawdzić wybrany tablet. Poważną zaletą zakupów w sklepie tradycyjnym jest szybsza obsługa gwarancyjna i możliwość zdobycia cennych wskazówek od profesjonalistów. Genialny tablet to ten, który bez względu na rozmaite sytuacje pozwala szybkiego dostępu do internetu, a także jest wielofunkcyjny i umożliwia choćby sfotografowanie pięknych widoków albo granie offline lub przez internet.