Prezenty cieszące dla faceta

Mężczyźni też lubią być obdarowywani prezentami, tylko nie chcą się do tego przyznać.
Trafiony prezent dla faceta to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane, najlepsze pomysły na upominek dla mężczyzny. Nasz sklep internetowy to kopalnia prezentów – męskich, odważnych oraz przydatnych. W tym miesiącu w szczególności poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.

komputer

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy facet lubi komputery. Na pewno nowe akcesoria do laptopa sprawią mu dużą frajdę. Misją marki Natec jest dostarczanie wysokiej klasy akcesoriów do komputera, spełniających wszelkie oczekiwania Klientów. Akcesoria komputerowe tego producenta odznaczają się nowatorskim wzornictwem oraz technologiczną perfekcją. W chwili obecnej marka obejmuje zasięgiem następujące grupy produktów: klawiatury, myszki, słuchawki, czytniki kart, pendrive’y, kamerki internetowe, torby do laptopów oraz podkładki. Marka Natec wciąż podąża za trendami i ma zamiar wprowadzać do swojej oferty kolejne grupy akcesoriów komputerowych. Akcesoria marki Natec przechodzą przez szereg skomplikowanych testów nim trafią do rąk konsumenta aby mieć pewność, iż każdy pojedynczy produkt jest profesjonalnie wykonany oraz bezpieczny dla Klienta. Potwierdzeniem aktywności marki w obszarze jakości są przyznane certyfikat CE i ROHS jak i dwuletnia gwarancja producenta na wszystkie akcesoria komputerowe Natec – zobacz więcej szczegółów.

samochód

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz komputerów faceci lubią także samochody. Interesującym pomysłem na prezent może być zatem – nawigacja samochodowa. Nowoczesna nawigacja Navroad, przeznaczona jest dla osób, które cenią prostotę obsługi, szybkość oraz niezawodność. Elegancka obudowa oraz pięcio-calowy ekran zapewni wysokiej jakości obraz, zarówno w czasie korzystania z nawigacji jak i w czasie używania tabletu do surfowania po Internecie, grania czy czytania książek. Szybki procesor zapewnia solidność urządzenia. Nawigacja samochodowa Navroad szybko doprowadza klienta do celu za pomocą wybranego programu do nawigacji, a otwarty system zagwarantuje wolność jego wyboru – więcej informacji. Oprócz tego urządzenia daje też możliwość słuchania ulubionej muzyki, czytania e-boków oraz oglądania filmów. Nawigację Navroad oprócz tego wyposażono w zestaw niezbędnych akcesoriów jak: dedykowany uchwyt na szybę oraz ładowarkę samochodową. Jest Możliwość ładowania przez gniazdo miniUSB, co gwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania. Urządzenie gotowe jest do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, za sprawą modułu GPS wraz z preinstalowanym oprogramowaniem mapFactor i mapą Polski, które doprowadzi klienta do celu szybko i sprawnie. W momencie zainteresowania mapami innych krajów użytkownik może je darmowo pobrać nie opuszczając aplikacji.