Chciałbyś mieć rewelacyjne fotografie z imprezy na świeżym powietrzu? Wybierz quadrocoptery

Robienie zdjęć to obecnie pasja wielu ludzi. Jest współcześnie tym łatwiejsza do realizowania, ponieważ posiadamy telefony komórkowe, z jakich pomocą można robić naprawdę fantastyczne fotografie. Lecz jeżeli chciałbyś zdobyć unikatowe ujęcia z przyjęcia, które niedługo urządzisz pod gołym niebem, powinieneś kupić quadrocoptery. Z jakich względów?

www

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

Filmowanie z lotu ptaka to pewność ujęć, jakich nic oraz nikt nie przebije. W quadrocopter może dzisiaj zainwestować tak naprawdę każdy z nas. Jest to urządzenie służące do podrywania kamery na niezbędną wysokość, aby zrobić fotografie z powietrza. W sklepach dostępne są tak samo komplety z aparatami, jak też same urządzenia, do których musimy podłączyć posiadany aparat.

Montaż nie powinien sprawić nam żadnego kłopotu, gdyż do kompletów dołączana jest szczegółowa instrukcja. Sprawdź tylko, jaki udźwig ma interesujący cię quadrocopter, aby nie okazało się, iż nie udźwignie konkretnej kamery. W ten sposób bowiem możesz wyłącznie narazić się na dodatkowe wydatki, jakich lepiej jest uniknąć. Jakie przymioty mają quadrocoptery? Poza rewelacyjnymi ujęciami oraz łatwym montażem kamery jest to możliwość szybkiego namierzenia quadrocoptera, jeżeli utracimy go z oczu. Zobacz: magiceye.com.pl/project/1692/.

Prezentowane urządzenia wyposażone są bowiem w GPS, jaki bezustannie lokalizuje kamerę oraz umożliwia ją ściągnąć na ziemię, w przypadku niespodziewanego pogorszenia pogody. GPS zwykle nakierowuje quadrocopter do miejsca, z jakiego wzleciał, dlatego nie powinieneś mieć trudności, by go znaleźć. Ponadto quadrocoptery nie są najdroższymi urządzeniami, toteż powinniśmy móc je kupić bez brania pożyczki czy dużego naruszania rodzinnego budżetu. Tu więcej: magiceye.com.pl/film/.

http://magiceye.com.pl/

Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com

Quadrocopter daje fantastyczne możliwości na filmowanie z lotu ptaka. Jeśli ty również chcesz mieć fantastyczne ujęcia z imprezy, to świetny sposób, aby się nimi cieszyć. Jeżeli jesteś początkującym fotografem albo robienie zdjęć jest twoją pasją, na początku postaw na gotowe zestawy, które będziesz mógł z miejsca wykorzystać. Potem będzie pora na bardziej zaawansowany sprzęt, jakim bez wątpienia zafascynujesz swoich przyjaciół i jeszcze nieraz będziesz wynajęty do zrobienia zdjęć z mających znaczenie chwil.