Innowacyjne propozycje sieci komórkowych mobilnego Internetu bez abonamentu

Dziś wyjątkowo cenimy sobie nielimitowaną możliwość korzystania z Internetu. Nowe telefony komórkowe są przystosowane do używania przeglądarek internetowych, a operatorzy popularnych sieci, wychodząc naprzeciw naszym rosnącym potrzebom, proponują pakiety internetowe w coraz bardziej okazyjnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo rozchwytywanej ofercie na kartę Orange Pop, znajdziemy dużo pakietów internetowych, przystosowanych do naszych potrzeb. Jest także możliwość kupna pakietów jednodobowych z limitem danych 200MB, miesięcznych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nielimitowanymi SMS-ami. Nie zobowiązujemy się do płacenia żadnego abonamentu, po prostu według naszych upodobań jednorazowo wybieramy odpowiadający nam wariant, naturalnie nie rezygnując z obranej przez nas taryfy. Na dodatek w ramach Orange Free na kartę mamy zaoferowane bezpłatne bonusy internetowe, które są uzależnione od kwoty doładowania. W ten sposób mamy możliwość zyskać od 500MG aż do 36GB! Bonusy dotyczą nawet najmniejszych doładowań! Kolejną ofertą Internetu mobilnego z darmowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Po samym zakupie starteru dostajemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za przynajmniej 20 zł, dostajemy 1GB gratis. W sumie dostajemy gratis aż 12 GB ultraszybkiego Internetu w technologii LTE. Naturalnie, aby móc skorzystać z tych propozycji powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni telefon. Samsung Corby posiada funkcje HTML i WAP, umożliwiające korzystanie z sieci internetowej (najlepsze smartfony na Ceneo). Na dodatek ma spory, wygodny wyświetlacz dotykowy, który znacząco ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Dlatego też Samsung Corby jest wyjątkowo często kupowanym telefonem.

Z całą pewnością trzeba powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest bardzo konkurencyjną firmą na rynku telefonii komórkowych (orange starter free na kartę). Orange POP i świetna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo permisywna, dostosowująca się do osobistych upodobań każdego użytkownika. Plus Internet na karte jest również dość atrakcyjną propozycją, z tego powodu, że gwarantuje korzystanie z technologii LTE.