twitter

Czy opłaca się łożyć na social media marketing?

Konieczność obecności firmy w internecie dziś już nie rodzi wątpliwości, natomiast bez przerwy pojawiają się nowe drogi reklamy w sieci. Social media to coraz bardziej popularne narzędzie e-marketingu – czy opłaca się w nie inwestować?
strona internetowa www

Jak zarejestrować domenę?

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że rzeczywiście atrakcyjna domena nierzadkojest wręcz podstawowym elementem sukcesu właściwie każdej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy ma to być serwis traktujący o jakiejkolwiek tematyce czy też strona firmy – krótki i prosty do zapamiętania adres może w znacznym stopniu zwiększyć ilość odsłon, jaką będziemy mogli się wówczas cieszyć. Warto w takim razie dowiedzieć się nieco na temat tego, gdzie tak właściwie kupuje się tego typu domeny i w jaki sposób przebiega sam proces ich rejestrowania. Wszystko sprawdzamy w Internecie, możemy robić tu też poważne zakupy i wyszukujemy niezbędnych wiadomości.

Reklama outdoorowa

Zaprezentuj się na wielkim formacie

Najlepiej zawsze przed udaniem się do jakiejkolwiek agencji zrobić wstępną wybór najważniejszych cech kampanii reklamowej. W sprawie reklamy zewnętrznej można zapoznać się z propozycjami i zdaniem internautów. W taki sposób da się pozyskać ważne informację, a także dostać odpowiedź na przykład pytanie, w jaki rodzaj reklamy inwestować albo jakie zalety dają billboardy, chociażby billboardy w Wałbrzychu.